Slovenské telekomunikácie rušia zamestnanecké výhody

Tlačový servis  /  06. 01. 2004, 00:00

Rovnako ako mnoho iných spoločností, aj Slovenské telekomunikácie svojich zamestnancov odmeňujú napríklad aj zľavami na vlastné služby. Tieto zľavy mohli donedávna využívať aj bývalí zamestnanci ST, ktorí platili iba daň z ich mesačného paušálu. Od roku 2004 ST tieto zamestnanecké výhody rušia.

Medzi výhody zamestnania v Slovenských telekomunikáciach donedávna patrilo aj lacnejšie telefonovanie. Nárok na zľavy mali aj bývalí zamestnanci, ktorí však o túto odmenu za dlhoročnú prácu v ST tento rok prišli.

Bývalí zamestnanci ST platili iba daň z čiastky 249 Sk, čo je poplatok za volací program ST Standard. Poplatky za uskutočnené volania platili v plnej výške.

Zrušenie zľavy bolo oznámené písomne:

Vec: Nahradenie zľavy volacím programom ST Standard

Vážený zákazník,

dovoľujeme si Vám oznámiť, že Slovenské telekomunikácie, a. s., s platnosťou od 1. januára 2004 ukončia poskytovanie zľavy na telekomunikačné služby pre bývalých zamestnancov Slovenských telekomunikácií, a. s.

Spomenutá forma zľavy Vám bude od 1.1.2004 nahradená volacím programom ST Standard, ktorý Vám prináša 30 voľných minút mesačne pre miestne a medzimestské volania v sieti spoločnosti Slovenské telekomunikácie, a. s. Mesačný poplatok za uvedený volací program so štandardným pripojením je 298,80 Sk s DPH a s podvojným pripojením 238,80 Sk s DPH.

Veríme, že zmena bude pre Vás prijateľná. Ak máte záujem o iný volací program, alebo máte dodatočné otázky, prosím, kontaktujte nás na bezplatnom čísle 0800 123 456, kde Vám radi poskytneme ďalšie informácie každý deň v týždni od 7.00 do 22.00 hod.

S pozdravom
Ivana Kremnická
Centrum služieb zákazníkom

15.12.2003

Neprehliadnite: