CloudCamp Bratisava: Najnadupanejšia nekonferencia roka 2013

Platená reklama  /  21. 02. 2013, 08:47

Nenechajte si ujsť skvelých speakrov, demo technológie, a množstvo zaujímavých sprievodných aktivít. Toto všetko vám prinesie CloudCamp Bratislava už 21.03.2013.

V prvý jarný deň si nič neplánujte, zahoďte obleky, príďte sa zabaviť a dozvedieť sa nové informácie o cloud computingu a virtulizácii. Bude sa rozprávať o riešeniach pre malé a stredné firmy, datacentrách, nástrojoch na správu cloudu, softvérových riešeniach a virtualizácii pracovných staníc. V štyroch prednáškových sálach sa na vás budú hrnúť technologické novinky ale aj “polopate” vysvetlenia, čo vám cloud môže ponúknuť oproti súčasným riešeniam. CloudCamp však nie je len pre technologických nadšencov. Je zameraný širokospektrálne na všetkých - od študentov cez technických špecialistov až po firmy z najrôznejších odvetví.

Každý si tam nájde svoje. Okrem cloudových technológií, cloudových riešení a virtualizácie sa môžete tešiť na nespočet iných aktivít. Napríklad budeme menežovať váš čas, rozoberať virtuálne peniaze, cestovať do vesmíru, loviť hlavy do technologických firiem, obdivovať technlógiami natrieskané autá a v neposlednom rade na afterparty popíjať vínko a počúvať kvalitný rock! Toto je však len malá časť zo všetkých aktivít ktoré za celý deň stihnete.

Preto neváhajte a registrujte sa priamo TU, vstup je pre koncových zákazníkov zdarma. Registrovať sa však treba, inak vám hrozí, že sa pre vás neujde stolička:)

Ak bažíte po ďalších informáciách, sledujte pravidelne www.cloudcamp.sk, na ktorom zverejňujeme vždy najčerstvejšie informácie. Ak ste leniví čítať, pozrite si videá z ročníka 2012.

Tešíme sa na vás

CloudCamp tím
www.cloudcamp.sk

Organizátori: zeom, ASBIS, VNET
Hlavní partneri: Cisco, EMC, VMware

Neprehliadnite: