ISDN je stále technologický zázrak

Matúš Serdula  /  31. 10. 2003, 00:00

Prinášame Vám prehľad zaujímavých kampaní, ktoré môžete vidieť na slovenských internetových stránkach. Kampane propagujú aj na internete stále aktívne Slovenské telekomunikácie, ktoré nás presviedčajú o tom, že ISDN je stále technologický zázrak. Na internete vzhliadnete aj ďaľšie kampane - autá propaguje Fiat, s cukríkmi Verbena môžete vyhrať skoro tisíc cien...

ISDN
ST asi stále dúfajú, že sa im podarí predať ďalšie prípojky ISDN. Poplatok za zriadenie znížili na 1 Sk. Vo väčších mestách je už ale dostupné ADSL alebo internet cez káblovku, za ktoré sa platí paušálny poplatok. Banner zobrazujúci sťahovanie súborov cez ISDN pôsobí v porovnaní s ADSL komicky.
Typ reklamy: banner
www.telecom.sk

Casablanca
Česká spoločnosť poskytujúca internetové služby po dvoch rokoch pôsobenia na Slovensku posilňuje túto svoju pobočku. Ako formu reklamy zvolila PR články a menej tradičné zobrazenie loga spoločnosti na pozadí článkov.
Typ reklamy: pozadie článkov
www.casablanca.sk

FIAT
Po Renaulte a Peugeote môžeme na internete vidieť aj reklamu na Fiat.
Typ reklamy: skyscraper
www.fiat.sk

NajditeSa.sk
Internet je vhodným médiom na propagáciu farmaceutických produktov. Táto reklama propaguje výrobok na zvýšenie výkonu.
Typ reklamy: square banner v článku
www.najditesa.sk

Verbena
Cukríky Verbena internet ako marketingový nástroj využívajú už dlhšie. Majú za sebou viacero kampaní spojených so súťažami. Aj tentoraz môžete vyhrať až 950 cien.
www.verbena.sk

Neprehliadnite: