Ešte viac inšpirácie pre vašu domácnosť nájdete v novej digitálnej verzii časopisu LIVE z IKEA

Tlačový servis  /  19. 11. 2012, 00:00

Inšpirácia pre mnohých ľudí

 

 

IKEA, firma s víziou vytvárať lepší každodenný život pre mnohých ľudí, uvádza novú, rozšírenú digitálnu verziu časopisu IKEA FAMILYLIVE. Obsahuje nápady a inšpirácie, najnovšie trendy, nové výrobky, skúsenosti so zariaďovaním a jednoduché rady, ako si vylepšiť domácnosť. Nový online časopis nájdete na stránke IKEA www.IKEA.sk, alebo si ho môžete prezrieť na svojom smartfóne či tablete.

Nový online časopis LIVE je digitálnou verziou tlačeného štvrťročníka LIVE, ktorý nájdu zákazníci v obchodnom dome IKEA a ktorý dostávajú členovia IKEA FAMILY zadarmo do svojich poštových schránok. Nová digitálna verzia časopisu prináša každý mesiac najnovšie nápady z oblasti bytového zariadenia a nový, rozšírený interaktívny obsah. Nájdete tu online tipy interiérových dizajnérov IKEA, inšpiráciu zo skutočných domácností čitateľov z celého sveta, najnovšie trendy a ešte oveľa viac.

Práve teraz si môžete v aktuálnom novembrovom vydaní prečítať viac o textíliách, ktoré dokážu rýchlo a ľahko spestriť bývanie, dozvedieť sa viac o etno štýle, nazrieť do viedenského bytu dizajnéra a umelca Bernda.

Digitálny časopis LIVE je dostupný pre každého a kdekoľvekmôžete si ho stiahnuť do svojho smartfónu či tabletu (pre Android alebo iOS).

 

Viac inšpirácie nájdete na: http://www.ikeafamilylivemagazine.com/sk/sk/

Neprehliadnite: