Samsung GALAXY Note a GALAXY S III v jednej z hlavných úloh počas otváracieho ceremoniálu Olympijských hier v Londýne 2012

Tlačový servis  /  28. 07. 2012, 00:00

V tohtoročnom veľkolepom olympijskom otváracom ceremoniáli účinkovali Samsung GALAXY Note a GALAXY S III.

 

 

Svetlá“, „kamera“, „akcia“ ani zďaleka nemôžu popísať veľkolepú show, ktorá včera odštartovala Letné olympijské hry v Londýne 2012. Show, o ktorej sa hovorí ako o najväčšom živom divadle v Británii. Spoločnosť Samsung, oficiálny celosvetový partner OH, je hrdá na to, že sa mohla aktívne zapojiť.

 

Samsung GALAXY Note a GALAXY S III zohrali kľúčovú úlohu pri tradičných tanečných oslavách jednej z najúžasnejších udalostí na svete, ktorú naraz sledovala viac ako miliarda ľudí.

 

Londýnsky organizačný výbor olympijských hier považuje oba prístroje od Samsungu za perfektný doplnok famóznej show. „Samsung GALAXY Note a GALAXY S III hrali svoju veľmi špeciálnu úlohu. Je príznačné, že sme mohli využívať tieto zariadenia, ktoré boli navrhnuté pre ľahkú medziľudskú komunikáciu, pri jedinečnej show, ktorá spája ľudí po celom svete,“ povedal Martin Green, riaditeľ ceremoniálu.

 

Samsung GALAXY Note a GALAXY S III „účinkovali“ na konci prvej časti, ktorá bola oslavou vynálezu internetu a jeho úlohy v globálnej komunikácii.

 

Je nám cťou byť súčasťou takejto jedinečnej udalosti,“ uviedol Younghee Lee, Senior Vice President a riaditeľ globálneho marketingu Samsung Mobile. „Ľudia na celom svete mohli byť aktívnymi účastníkmi ceremoniálu, či už ho sledovali na svojich televízoroch, počítačoch, alebo smartfónoch. Konkrétne smartfón GALAXY S III je kľúčom, ktorý otvára úplne nový spôsob, ako možno hry sledovať, ale tiež sa do nich aktívne zapojiť.“

 

Scény zo zákulisia otváracieho ceremoniálu si môžete prezrieť na:

www.youtube.com/samsungmobile

Neprehliadnite: