Topky.sk presiahli na Facebooku hranicu 100 000 fanúšikov

Tlačový servis  /  19. 07. 2012, 00:00

Spravodajský portál Topky.sk, ktorý je súčasťou produktového portfólia internetového portálu Zoznam.sk, patrí podľa Socialbakers.com medzi najvplyvnejšie médiá na slovenskom Facebooku. Včera prekročila fanúšikovská stránka http://www.fb.com/topky magickú, stotisícovú hranicu.

 

 

Topky na Facebooku atraktívnejšie pre ženy, ktoré tvoria takmer 55% fanúšikov. Najviac aktívna je skupina vo veku 1824 rokov, ktorá najčastejšie komentuje zdieľané príspevky a informácie. Takmer 88 % návštevnosti stránky tvoria slovenskí používatelia. Nasledujú používatelia z Českej republiky, Anglicka, USA, medzi fanúšikmi sa však nájdu aj obyvatelia Kanady, Nórska či Cypru. Najviac fanúšikov pochádza z Bratislavy, nasledujú Košice, Nitra, Banská Bystrica, Prešov, Žilina a Michalovce.

 

Martin Mác, managing director Zoznam.sk:Sme veľmi radi, že naši čitatelia si našli cestu ku svojmu obľúbenému spravodajskému portálu aj na Facebooku. Naďalej chceme pokračovať v napĺňaní fanúšikovskej stránky primárne obsahom priamo z Topky.sk, ale našim Facebook priaznivcom budeme, podobne ako doteraz, prinášať aj niečo navyše. Všetkým fanúšikom ďakujeme za podporu!

 

Neprehliadnite: