Tipy na darčeky pre mamičky od Expert Elektro

Tlačový servis  /  11. 05. 2012, 00:00

Blíži sa druhá májová nedeľa a s ňou aj medzinárodný sviatok oslavujúci naše drahé mamičky. Ak patríte medzi tých, ktorí svojej mame radi urobia radosť darčekom, no nie ste dostatočne kreatívny a do posledného dňa premýšľate, čím ju potešíte, Expert Elektro Vám prináša zopár tipov.

 

V bleskovej internetovej ankete medzi fanúšikmi Expert Elektro sme sa opýtali priamo mamičiek, čo by si priali na svoj veľký deň. Z výsledkov vyplynulo, že najviac túžia po dovolenkách so svojou rodinou a dni strávenom vo wellness na druhom mieste. Menej náročnejšie a praktické mamičky by si na treťom mieste priali práve nového elektronického pomocníka do domácnosti.

Čoraz viac žien oceňuje nielen symbolické, ale aj praktické darčeky. Deň Matiek je ideálnym dňom, aby ste potešili svoju mamu milou drobnosťou, napríklad z radu domácich spotrebičov,“ povedal Miroslav Šaškievič, manažér maloobchodu siete Expert Elektro. „Ak sa naši zákazníci rozhodnú pre darček zo sortimentu elektroniky, okrem kvalitných výrobkov určite ocenia aj expertne vyškolený personál, ktorý im ochotne poradí pri výbere vhodnej pozornosti,“ dodal M. Šaškievič.

Pozrite sa s nami na niekoľko praktických tipov, ktoré by mohli potešiť vaše matky a zároveň im aj trochu pomôcť v ich každodennom „boji“ v domácnosti.

Robotický vysávač

Robotický vysávač je fenomén modernej doby. Svedčí o tom aj výsledok v našej bleskovej internetovej ankete. Robotický vysávač ako želanie ku dňu matiek sa totiž umiestnil hneď za letnou dovolenkou a wellness dni. Jednoduché malé zariadenie fungujúce na akumulátor, ktoré vysáva automaticky v dopredu naprogramovanom čase a poradí si aj s rôznymi prekážkami či zaprášenými kútmi je výborným pomocníkom. Tento typ vysávača sa hodí naozaj do každej domácnosti a pomôže nejednej žene. Rovnako aj vám, ak je táto nepríjemná povinnosť na vašich pleciach. Skúste preto svojej mame zaobstarať robotický vysávač s návrhom, že ušetrený čas môže stráviť oddychom na záhrade alebo prechádzkou vonku. Nechajte robota za vás upratovať!

 

Kuchynský robot

Tohto malého-veľkého pomocníka odporúčame zaobstarať všetkým vášnivým kuchárkam. Uľahčíte si ním totiž prípravu obľúbených pokrmov. Takýto robot je vhodný na prípravu omáčok, polievok, kokteilov, dressingov, kaší, krémov a mnoho ďalších jedál. Navyše, dnes sa dá zohnať kuchynský robot aj vo veľmi prijateľných rozmeroch, takže už nemusíte mať doma „veľkú opachu“.

Fén

Nevyhnutná pomôcka do každej kúpeľne. Máte doma starý model, ktorý je už zanesený nečistotami a nesuší vlasy tak, ako kedysi? Novým fénom nemáte čo pokaziť. Bežný fén nie je veľkou finančnou investíciou a urobí radosť nejednej žene. Avšak ak chcete zaujať, skúste sa obzrieť za kvalitnejším fénom s ionizátorom. Ženy to určite ocenia.

 

Malý kuchynský kávovar

Patrí vaša mama k milovníkom kávy a ráno neopustí domácnosť bez toho, aby si vychutnala šálku čerstvej kávy? Potešte ju novým kávovarom s vymeniteľnými náplňami. Veď to poznáte, stačí len vložiť malú kapsulu s náplňou a stlačiť tlačidlo pre ten typ kávy, na ktorý máte práve chuť. Koniec zdĺhavému zohrievaniu vody a zalievaniu kávy. Navyše, mnohé kávovary sú dnes nielen malými pomocníkmi, ale aj imidžovými doplnkami kuchyne.


 

Vlasová žehlička

Ešte ste o nej nepočuli? Ubezpečujeme vás, že ju dnes používa množstvo moderných žien. Skúste nazrieť do vašej kúpeľne. Ak sa tam aj žehlička na vlasy nachádza, kúpou nového a modernejšieho modelu určite vyhráte. Pred kúpou sa však určite poraďte s expertom. Existujú totiž rôzne druhy!


 

 

Neprehliadnite: