HP rozširuje portfólio o nový HP Pavilion m6, multimediálny notebook v tenšom prevedení a v novom dizajne

Tlačový servis  /  09. 05. 2012, 00:00

Spoločnosť HP dnes verejnosti predstavila HP Pavilion m6, notebook s ideálne vyváženým pomerom mobility, výkonu a zábavy v elegantnom striebornom prevedení z matného hliníka.

 

 

Dizajn notebooku HP Pavilion m6 je založený na novej koncepcii HP Mosaic (sýte farby, kvalitné materiály a praktické tvary), podľa ktorej predstavuje každý modelový rad notebookov HP svojský diel umeleckej mozaiky. Spolu s ostatnými tak tvorí ucelený obraz rodiny produktov HP.

 

"Precízne tvary a zbiehajúce sa línie prepožičiavajú novým notebookom HP Pavilion dynamiku, energiu a zdanie pohybu," uviedla Stacy Wolffová, viceprezidentka pre dizajn, divízie osobných počítačov spoločnosti HP. "Na výrobu týchto notebookov boli použité výnimočné materiály, ktoré pritiahnu pozornosť a potešia na dotyk, rovnako však ponúknu aj jedinečný zmyslový zážitok."

 

HP Pavilion m6 - pre život v pohybe

Veľký displej a super tenký dizajn robia z HP Pavilion m6 notebook, ktorý jeho majiteľ využije počas celého dňa, nech už je kdekoľvek. Kombinácia LED podsvietenej HD(1) obrazovky BrightView s uhlopriečkou 39,6 cm (15,6”) a skvelého zvuku vďaka technológii Beats Audio™, duálnym reproduktorom a subwooferu, je ideálna aj na prehrávanie filmov a hudby.

 

HP Pavilion m6 sa môže pochváliť šasi z matného hliníka a batériou s výdržou až osem hodín(2). Notebooky obsahujú poslednú generáciu procesorov Intel a AMD, súčasťou voliteľného príslušenstva je aj podsvietená klávesnica a diskrétna grafika, ktorá zvláda aj najnáročnejšie úlohy bez váhania či zdržania.

 

Notebook HP Pavilion m6 je priam nabitý rôznymi inováciami od HP. Technológia HP CoolSense automaticky upravuje výkon a nastavenie zabudovaného ventilátora - notebook je tak aj pri plnom nasadení výrazne chladnejší. HP ProtectSmart vie zamknúť pevný disk a ochrániť tak fotografie, hudbu a ďalšie dáta v prípade nechceného pádu notebooku na zem. Voliteľná technológia HP SimplePass si pamätá heslá a poskytuje ľahký prístup k online účtom - pre prihlásenie stačí jednoduchý pohyb prstov cez snímač odtlačkov. HP TrueVision HD Webcam poskytuje jasnejší a čistejší HD(1) obraz.

 

Cena a dostupnosť

HP Pavilion m6 bude na slovenskom trhu dostupný od júna 2012 za odporúčanú koncovú cenu od 675 € s DPH.

 

 

  1. Pre zobrazenie v HD kvalite je nutný záznam v HD kvalite.

  2. Životnosť batérie závisí od konkrétneho modelu, jeho konfigurácie, programového vybavenia, funkcií, využívania, bezdrôtovej kapacite, nastavení schém napájania. Maximálna kapacita batérie sa časom a používaním počítača znižuje. Viac informácii nájdete v porovnávacom teste batérii MobileMark07.

 

 

Neprehliadnite: