Webhosting na tri mesiace zadarmo

Tlačový servis  /  15. 02. 2012, 10:46

Slovenská internetová spoločnosť Inet.sk, s. r. o. prináša novú špeciálnu akciu, pomocou ktorej môže klient získať webhosting až na tri mesiace zadarmo. Detaily sú uvedené v článku.

Spoločnosť Inet.sk, s. r. o. patrí k tým spoločnostiam, ktoré sa nesnažia len získavať nových klientov, ale odmeňuje aj svojich verných. A práve pre nich bol dočasne upravený pôvodný benefit, ktorý verným klientom umožňoval získanie webhostingu na dva mesiace zadarmo. Po novom tak môžu získať webhosting až na tri mesiace zadarmo a to až do odvolania tejto akcie.

Aby mohol klient získať tento benefit, musí webhostingové služby spoločnosti Inet.sk, s. r. o. odporučiť novým zákazníkom, ktorí názov jeho domény uvedú vo svojej objednávke. Keď nový zákazník uhradí faktúru za svoju objednávku, klient automaticky získava bezplatnú prevádzku webhostingu na tri mesiace zadarmo a to na tej doméne, ktorú nový zákazník uviedol vo svojej objednávke. Klient získava tento benefit za každého zákazníka, ktorý splní podmienky uvedené vyššie.

A to nie je všetko, ak niektorí z verných zákazníkov má u spoločnosti Inet.sk, s. r. o. zaplatené aspoň tri webhostingy, môže sa stať partnerom spoločnosti a získať tak pevnú zľavu na každú novú objednávku webhostingu. Takýto klient sa musí najprv ozvať spoločnosti Inet.sk, s. r. o., ktorá mu potom pridelí jeho vlastný zľavový kód a upresní aj výšku zľavy.

Spomenuté benefity platia len pre Webhosting Inet.sk.


Spoločnosť Inet.sk, s. r. o. vznikla v prvej polovici roku 2010. Jej služby cez značku Webhosting Inet.sk aktuálne využíva už takmer 1500 spokojných klientov. Medzi nich patria aj spoločnosti ako Heineken Slovensko, 02,  SHP GROUP a mnoho iných.

Neprehliadnite: