Zachyťte svoje zimné radovánky počas dovolenky s deťmi na horách

Tlačový servis  /  23. 12. 2011, 00:00

Chystáte sa na vôbec prvú zimnú dovolenku s deťmi a chcete mať tento jedinečný moment zdokumentovaný? HD videokamera Samsung SMX-F70 vám ponúkne viac, než si myslíte.

 

S HD videokamerou Samsung SMX-F70, ktorá bola predstavená v rámci veľtrhu IFA tento rok v septembri, budú vaše záznamy dokonalé. O minimálny obrazový šum sa postará CMOS snímač. Ten filtruje svetlo na samostatnú červenú, zelenú a modrú zložku. Výsledkom je reprodukovanie sýtych, prirodzených a verných farieb bez svetlých škvŕn. Na vašom monitore alebo televízore s rozlíšením HD tak môžete sledovať záznam s neuveriteľnou intenzitou obrazu.

 

Prekážkou nie sú ani rýchle zjazdy alebo nečakané pády. Tie vám pomôže zaznamenať funkcia progresívneho záznamu. Videokamera ukladá dáta rýchlosťou až 60 prekladaných snímok za sekundu, čím vám umožní najvyššiu možnú kvalitu záznamu a plynulé prehrávanie videa.

 

Kamera je vybavená objektívom Schneider Kreuznach s 65-násobným intelli-zoomom a 52-násobným optickým zoomom, ktorý zachytí každý detail, aj keď sa zameria na veľmi vzdialenú scénu v pozadí.

 

Zlepšite atmosféru vašich videí

Chcete vylepšiť atmosféru natočených videí príjemnou hudbou? Funkcia Smart BGM vám to umožní. Je to veľmi jednoduché. Stačí si vybrať niektorú z mnohých vopred nahratých skladieb na pozadí a pridať ju do nahraných záznamov. Hudba v pozadí sa automaticky stišuje v hovorených scénach, takže všetky slová zreteľne počujete.

 

Urobte si počas nahrávania pauzu

Ak nechcete natáčať úplne všetky momenty na zjazdovke, môžete využiť funkciu pozastavenie záznamu videokamery. Táto funkcia vám umožní záznam pozastaviť a potom pokračovať v nahrávaní tam, kde ste skončili, a to bez vytvorenia nového súboru. Získate tak iba jediný súbor a pri ďalšom spracovaní nebudete musieť zlučovať viac súborov.

 

Videokamera, ktorá sa prispôsobí vášmu okoliu

V prípade, že sa nechcete zdržiavať nastavovaním videokamery, môžete použiť funkciu inteligentného automatického režimu, ktorý podľa svetelných podmienok a objektu automaticky volí jeden zo siedmich režimov nahrávania, ktorý jej umožňuje dosiahnuť čo najlepší záznam. Patrí medzi ne režim rozpoznania tvárí.

 

Upravujte svoje videozáznamy bez problémov

Pre sťahovanie a úpravy záznamov je videokamera Samsung SMX-F70 vybavená aplikáciou intelli-studio. Aplikácia sa automaticky spustí po pripojení videokamery k počítaču. Umožňuje vykonávať úpravy záznamov a prehrávať ich. Kamera sa navyše aj nabíja pomocou portu USB.

 

Na hory tak už nebudete musieť nosiť ani fotoaparát – videokamera dokáže vytvárať fotografie s rozlíšením 1,9 megapixelu. Dokonca môžete vytvárať fotografie aj počas natáčania videa bez prerušenia záznamu. Odporúčaná maloobchodná cena videokamery Samsung SMX-F70 je 179,- € .

Neprehliadnite: