Lacnejší internet vďaka akciovej ponuke od Slovenských telekomunikácií

Peter Polakovič  /  28. 08. 2003, 00:00

Občianske združenie Internet pre všetkých upozorňuje na akciu Slovenských telekomunikácií pod názvom „Bezplatné volania na každý deň“. Túto akciu je okrem iného možné využiť aj na výrazne lacnejšie pripojenie do internetu cez víkendy a dni pracovného pokoja, ako aj cez pracovné dni v slabej prevádzke. Od 1.septembra múžu internetoví používatelia nasledujúce 4 mesiace využiť možnosť, kedy napr. v slabej prevádzke za 60 minút surfovania zaplatia cenu za 3 minúty medzimestského hovoru, čo je pri programe ST Standart cez pracovné dni iba 6,84 Sk s DPH.

Ponuku lacnejšieho internetu môžete využiť pokiaľ na pripojenie do internetu použijete tzv.lokálne číslo. Pokiaľ sa pripojíte na medzimestské lokálne číslo, teda nie na mestské lokálne číslo, začne platiť akcia „Bezplatné volania na každý deň“. Zoznam lokálnych čísiel nájdete aj na www.inet.sk v diskusii a v článku na /index.php?id=1033&tema=internet&page=clanok&text=nie.

---

Občianske združenie Internet pre všetkých podporuje budovanie informačnej spoločnosti na Slovensku a jej hlavným cieľom je dosiahnutie lacnejšieho a rýchlejšieho internetu pre všetkých. Podnetom na vznik združenia bola internetová petícia a protest proti zdražovaniu cien internetu na www.bystro.sk, ku ktorej sa pripojilo vyše 12 500 občanov a 500 internetových serverov a stránok. Cielom protestu bolo vyjadriť potrebu rýchlejšieho a lacnejšieho internetu na Slovensku.

Neprehliadnite: