TotalMoney na eTRENDe: Porovnávajte a ušetríte!

Tlačový servis  /  08. 09. 2011, 00:00

Jedinečný porovnávač finančných produktov TotalMoney.sk odteraz pôsobí pod krídlami portálu eTREND. Vydavateľstvo TREND Holding a spoločnosť TotalMoney, s.r.o. sa dohodli na strategickom partnerstve s cieľom vybudovať najlepší zdroj spotrebiteľských finančných informácií na slovenskom trhu.

TotalMoney systematicky zhromažďuje fakty o termínovaných vkladoch, osobných účtoch, stavebnom sporení, kreditných kartách, hypotekárnych úveroch či spotrebných pôžičkách a spracúva ich do prehľadnej a zrozumiteľnej formy. Návštevník na jednom mieste nájde informácie o poplatkoch, úrokových sadzbách a podmienkach. Produkty si môže zoradiť podľa vlastných preferencií a vybrať si pre seba ten najvhodnejší. Ak to daný produkt umožňuje, môže si ho objednať hneď online.
Okrem vkladových a úverových produktov TotalMoney porovnáva aj cestovné poistenie a povinné zákonné poistenie motorových vozidiel. Samostatná sekcia TotalPôžičky mapuje trh bezúčelových pôžičiek od nebankových spoločností, kde sú objektívny pohľad a nezávislé vysvetlenie princípov fungovania tohto typu produktov pre spotrebiteľa mimoriadne dôležité.
"V sprehľadňovaní finančného trhu a vzdelávaní spotrebiteľa sa na Slovensku urobilo veľa, no stále nie dosť. Opatrenia robené zhora sa väčšinou minuli účinkom. Keď sa do práce pustia zanietenci, výsledok vyzerá úplne inak. Slovenský spotrebiteľ si zaslúži projekt ako TotalMoney," uviedol riaditeľ pre online projekty TREND Holdingu Jaroslav Matyáš.
"TotalMoney sme spustili pred 2 rokmi, dnes porovnávame najviac finančných produktov na Slovensku. Nechceme však zaspať na vavrínoch, stále je čo vylepšovať, a preto sme sa rozhodli spojiť naše sily s vydavateľstvom TREND Holding. TREND je absolútnym lídrom v oblasti finančného spravodajstva, má tradíciu a skúsenosti. Partnerstvo nám pomôže rozširovať porovnania o ďalšie kategórie produktov a umožniť ich objednávanie cez internet tak, ako je to bežné v západnej Európe či Spojených štátoch," dodal spoluzakladateľ portálu TotalMoney Luděk Mlčoch.

Neprehliadnite: