Výnimočná konferencia BrainShare 2011 ako zdroj informácií o spoločnosti Novell

Tlačový servis  /  10. 08. 2011, 00:00

Spoločnosť Novell, Inc. (NASDAQ: NOVL), líder v oblasti IWM (Inteligent Workload Management), aj v tomto roku pripravuje konferenciu BrainShare, ktorá sa bude konať 10.–14. októbra 2011 v americkom Salt Lake City. BrainShare predstavuje jediné miesto, kde sa môžu stretnúť zamestnanci, partneri, zákazníci a novinári s vedením spoločnosti a dozvedieť sa priamo od vedúcich manažérov akým smerom sa budú uberať projekty NetIQ, Novell alebo SUSE v najbližšom období.

 

Spojenie BrainShare 2011 a pokročilého technického vzdelávacieho programu (ATT) prináša každému účastníkovi prístup k väčšiemu počtu informácií, než tomu bolo kedykoľvek predtým. Konferencia BrainShare 2011 prináša účastníkom možnosť:

 

  • Zúčastniť sa hlavnej prezentácie, ktorá sa zameria na najnovšie stratégie a plány spoločností NetIQ, Novell a SUSE pre rok 2011 a ďalej.

  • Zúčastniť sa viac ako 200 technických prednášok vrátane praktických ukážok v rámci ATT.

  • Nahliadnuť pod pokrievku najnovších riešení, ktoré pomáhajú IT profesionálom spravovať a optimalizovať počítačové zdroje.

  • Pohovoriť si osobne s našimi odborníkmi a viac než 60 partnerov.

  • Rozvíjať schopnosti ako znižovať náklady, komplikovanosť a riziká svojho IT prostredia.
     

Na BrainShare sú vždy predstavované najnovšie technológie a novinky, v tomto roku napríklad novinky z oblasti WorkloadIQ. Konferencia je okrem iného aj výnimočnou príležitosťou na vzdelávanie alebo nadväzovanie nových kontaktov. Registrovanie účastníkov je možné už teraz na: www.novell.com/brainshare

Neprehliadnite: