SAP je ideálnym riešením pre priemysel

Tlačový servis  /  05. 08. 2011, 00:00

SAP AG, svetový líder v oblasti podnikových informačných systémov, má mimoriadne silnú produktovú stratégiu určenú pre priemyselné odvetvia.

Vyplýva to aj z ocenenia „Leading Industry Analyst Firm Awards”, ktoré spoločnosť získala od prieskumnej agentúry Gartner Inc. Hodnotené boli  rozsah, kompatibilita a odvetvová špecializácia riešení SAP. Odvetvové riešenia SAP za sebou nechali produkty  ďalších dodávateľov technológií ako sú Microsoft, Oracle či IBM, ktorí sa rovnakého prieskumu taktiež zúčastnili.

„Sme presvedčení, že naša stratégia v oblasti produktov je kľúčovým faktorom, ktorý vplýva na postavenie na trhu. Je jedným z dôvodov, prečo tak veľa firiem považuje SAP za svojho strategického partnera,“ skonštatoval Bill McDermott, co-CEO SAP AG.

SAP AG si vyslúžila ocenenie vďaka tomu, že už pri tvorbe a dodávaní svojich produktov berie do úvahy potreby jednotlivých priemyselných odvetví a vytvára tak perspektívne riešenia, ktoré pomáhajú využívať nové možnosti a výhody.
Ďalšou silnou stránkou je, že riešenia pre 24 odvetví ponúka na jednej platforme. Podniky tak môžu veľmi jednoducho rozširovať svoje aktivity bez potreby zásahov do svojich základných systémov.
Funkcionalitu systémov SAP možno využívať bez ohľadu na priemyselné odvetvie či trhy, na ktorých firmy pôsobia. To umožňuje lepšie riadenie všetkých operácií.
V neposlednom rade  spoločnosť Gartner ocenila, že SAP dokáže integrovať veľké a často vysoko kvalifikované prostredia svojich partnerov v jednej technologickej platforme SAP NetWeaver.
 

Neprehliadnite: