Dell JE v bratislave miestom jazykov

Tlačový servis  /  24. 03. 2011, 00:00

Počet cudzojazyčných oddelení v Európskom obchodnom centre (EBC) Dell v Bratislave by sa mal čoskoro zvýšiť. Aktuálne sa v centrálne Dell pracuje v 18 jazykoch. V dohľadnej dobe by mali pribudnúť dánčina, nórčina, slovinčina a jazyky pobaltských štátov. Novootvorené oddelenia by mali vytvoriť nové pracovné miesta, čím sa zvýši aktuálny počet 1 700 zamestnancov.

 

„Pozície na cudzojazyčných oddeleniach sú náročné predovšetkým na kvalitné jazykové vybavenie. Je to ideálna príležitosť pre tých, ktorí dlhšie obdobie žijú v danej krajine a uvažujú o návrate domov. O presnom počte novovytvorených miest sa zatiaľ rokuje,“ hovorí Silvia Jeleníková, manažérka ľudských zdrojov EBC Dell Bratislava.

 

EBC Dell Bratislava integruje širokú škálu biznis operácií pre viac ako 100 krajín Európy, Afriky a Stredného Východu. Popri slovenčine zamestnanci používajú na pracovnú komunikáciu angličtinu, nemčinu, slovenčinu, poľštinu, ruštinu, ukrajinčinu, maďarčinu, portugalčinu, taliančinu, gréčtinu a ďalšie jazyky.

Neprehliadnite: