Žite život úspešných. Nedávno sa otvorili dvere prémiového klubu PlayStation®Home Private Members Club

Tlačový servis  /  30. 12. 2010, 00:00

Spoločnosť Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) nedávno otvorila nové a exkluzívne miesto, ktoré bude ozdobou každej párty v PlayStation®Home. Klub pre privátnych členov PlayStation® Plus Private Members Club ponúka miesto až pre šesťdesiat hostí a je to najnovšie a najhorúcejšie miesto pre tých, ktorí majú predplatený prístup k PlayStation®Plus (PS Plus™) – prémiovej službe siete PlayStation®Network na platforme PlayStation®3.

Vstup do klubu vedie cez dokonale štýlový mramorový vestibul – dostupný je pomocou prostredia Navigator. Diskrétny vrátnik zabezpečí, že vy a váš sprievod zložený z členov klubu Plus si budete môcť nerušene vychutnať večer v štýlovom podzemnom klube.

Bar je odetý do štýlového čierno-zlatého dekóru a za ním sa pohybuje špeciálny barman, ktorý pri vstupe privíta každého hosťa. K dispozícii je mnoho diskrétne osvetlených a tichých výklenkov, ktoré vybranej spoločnosti ponúkajú ešte viac súkromia – alebo intimity. Milovníci kartových hier si v klube môžu vyskúšať „Shed“, skvelú novú kartovú hru pre dvoch alebo štyroch hráčov pri privátnom stole. Ak však chcete stráviť večer s priateľmi a členmi Klubu, toto je to ideálne miesto. Každý si môže vybrať z množstva obsahu dostupného v službe Plus, ktorý je prístupný v koktailovom menu a propagujú ho aj pútače na veľkej obrazovke.

Členovia PlayStation Plus, ktorí prídu do Klubu po prvý krát, získajú jednu z dvoch exkluzívnych lámp PS Plus a možnosť zakúpiť si unikátnu PS Plus lampu pre svoj apartmán. Dvere klubu PlayStation® Plus Private Members Club sú už otvorené. Tí, ktorí nie sú členmi klubu PS Plus, získajú len dobrú radu od vrátnika, ktorý ochotne poradí, ako sa stať členom komunity. Členstvo v komunite Plus sa dá zakúpiť aj priamo vo vestibule tohto prémiového klubu.
 

Neprehliadnite: