Novinka na slovenskom internete: Bankomaty všetkých bánk ako na dlani

Tlačový servis  /  09. 12. 2010, 00:00

Slovenskí tvorcovia webov opäť milo prekvapili. Spustením projektu bankomaty.sk pribudla na internete možnosť rýchleho vyhľadávania najbližších bankomatov k Vám, nech ste kdekoľvek. V ponuke sú bankomaty všetkých slovenských bánk a prehľadná navigácia k nim.

Určite to poznáte. Ponáhľate sa na stretnutie, avšak nemáte dostatočnú hotovosť. Na rohu je síce bankomat, avšak inej banky. Určite by bolo lepšie použiť bankomat svojej banky, kde máte výber peňazí za výhodnejších podmienok ako v bankomatoch ostatných bánk. Ponáhľate sa, takže samozrejme použijete práve tento bankomat aj za cenu zvýšeného poplatku. Ak by ste vedeli aj o bankomate Vašej banky v susednom nákupnom centre, určite by ste použili ten. Stačí pripojenie k internetu a na www.bankomaty.sk nájdete bankomat ktorejkoľvek banky najbližšie k Vám, nech ste kdekoľvek.

Stránka neodrádza užívateľov rušivou reklamou a neprehľadnosťou. Medzi jej prednosti patrí príjemný jednoduchý dizajn a dobrá funkcionalita. V najbližších dňoch má na internete pribudnúť aj verzia stránky optimalizovaná pre mobilné telefóny tak, aby užívatelia mohli spoľahlivo nájsť najbližší bankomat svojej banky odkiaľkoľvek z mobilu.

Vyhľadávanie bankomatov funguje na jednoduchom princípe - stačí zadať adresu miesta, od ktorého chce užívateľ nájsť najbližšie bankomaty. Následne je potrebné zvoliť druh banky a počet bankomatov, ktoré si želá zobraziť. Napriek tomu, že je počet naraz zobrazených bankomatov limitovaný na 10, toto obmedzenie nepredstavuje žiadnu prekážku funkčnosti stránky, keďže pre väčšinu užívateľov bude zaujímavých iba zopár najbližších z nich.

Web momentálne ponúka vyhľadávanie bankomatov Slovenskej sporiteľne, VÚB banky, Tatra banky, OTP banky, UniCredit Bank, Poštovej banky, Volksbank, ČSOB a Dexia banky. V prípade príchodu ďalšej banky s vlastnou sieťou bankomatov na Slovensko by jej bankomaty mali byť zaradené do vyhľadávania v priebehu niekoľkých dní.

 

Neprehliadnite: