Luxus sa začína na písmeno Z

Tlačový servis  /  09. 12. 2010, 00:00

Ak patríte k tým, ktorí sa neuspokoja s priemerom a vždy a za všetkých okolností hľadajú to najlepšie, potom ste práve našli svoj notebook. Luxusná novinka od Sony totiž ponúka to, čo inde na slovenskom trhu nenájdete. Dokonalá mobilita, neodolateľný vzhľad a prvotriedny výkon. Zoznámte sa - absolútna technologická špička má meno VAIO Z13.

Jedinečný je tento kúsok absolútne všetkým - či už exkluzívnymi materiálmi, z ktorých je vyrobený, aj výrobou samotnú (tá prebieha z časti precízne ručnou prácou v japonskom Nagane), top technológiami, ktoré skrýva vnútri.

Nadupaný obsah schováva 1,47 kg vážiaca konštrukcia z ľahkej, ale odolné kombinácie uhlíkových vlákien a hliníka, ktorá zaisťuje minimálnu hmotnosť pri maximálnej pevnosti. Srdcom notebooku je procesor Intel Core i7-640mm 2,80 GHz s technológiou Intel Turbo Boost. Vedľa 6 GB operačnej pamäte určenej pre bezproblémový beh vašich aplikácií máte k dispozícii štvoricu SSD diskov (!), Na ktoré sú dáta pre urýchlenie práce zapisované súčasne, to znamený na každý disk ¼ zapisovaných dát. Využijete tak svoj drahocenný čas vo chvíľach, keď záleží na každej sekunde!

Kompromis nenájdete ani v grafickom rozhraní notebooku VAIO Z. Notebook vie poskytnúť maximálny grafický výkon vďaka integrovanému grafickému chipsetu, ktorý hravo zvládne multimediálne dokumenty, prezentácie či prehrávanie filmov. Tie naviac môžete sledovať vo vysokom rozlíšení HD vďaka Blu-ray Disc vypaľovacie mechanike. Tá zvláda uložiť na jeden Blu-ray Disk dáta o veľkosti až 50 GB. Grafický výkon môžete optimalizovať vďaka systému Dynamic Hybrid Graphics. Všetko môžete sledovať na Full HD VAIO Display Premium s LED podsvietením.

O užívateľskú prívetivosť sa postarajú šikovná tlačidla, ktorá vám ušetria veľa času. Jedným z nich je tlačidlo ASSIST, ktoré poskytuje pohodlný a rýchly prístup k funkcii VAIO Care, ktorý vám pomôže s údržbou notebooku prostredníctvom niekoľkých kliknutí. Samozrejmosťou je technológia mobilného širokopásmového pripojenia VAIO everywair, s ktorou sa môžete kdekoľvek na cestách pripojiť k internetu cez vysokorýchlostnú sieť 3G.

Chcete zvýrazniť eleganciu vášho nového luxusného notebooku? Vyberte si z celého radu originálnych Sony VAIO doplnkov, medzi ktoré patria napríklad dokovacia stanica, kožené puzdrá, myši a batéria s rozšírenou kapacitou. K ochrane vášho súkromia poslúži aj špeciálny filter na displej, zabraňujúca neželanému pohľadu na obrazovku notebooku z boku.


Luxusný a jedinečný, utramobilný notebook VAIO Z13Z9E / X kúpite za 1999€.

 

 

 

Model

VAIO VPCZ13Z9E/X

Procesor

Intel® Core i7-640M 2,80 GHz s technológiou Intel® Turbo Boost (max. 3,46 GHz)

OS

Genuine Windows® 7 Professional

(64-bit)

Paměť

6 GB DDR3 SDRAM (1066 MHz)

SDD disk

Quad SSD (RAID 0) 256 GB (4x64 GB)

Displej

33,3 cm (13,1”), 16:9, VAIO Display Premium (1920x1080) s LED podsvietením

Grafika

NVIDIA® GeForce® GT 330M GPU + Intel® HD Graphics s 1 GBB GDDR3 VRAM

Optická mechanika

Blu-ray Disc™ zapisovacia mechanika

Hmotnost a rozměry

1,47 kg (s dodanou baterií);

210 x 23,8-32,7 x 314 mm (H x V x Š)

Ostatní

WLAN 802.11a/b/g/n; VAIO Everywair WWAN 3G modul; Bluetooth 2.1+EDR; podsvietená klávesnica; kamera MOTION EYE; HDMI výstup; tlačítka VAIO/Assist; snímač odtlačkov prstov; Premium Carbon povrchová úprava

 

Neprehliadnite: