Shirtinator expanduje do Maďarska

Tlačový servis  /  15. 11. 2010, 00:00

Spoločnosť Shirtinator, ktorá prevádzkuje internetový obchod s tričkami a darčekmi podľa vlastného návrhu zákazníkov, vstúpila na maďarský trh. Zákazníkom u nášho južného suseda prináša nové možnosti potlače textilu a reklamných predmetov.

Spoločnosť Shirtinator ponúka jednotlivcom a firemným zákazníkom prostredníctvom on-line obchodu výrobu trička alebo darčekového predmetu s vlastným motívom. Aktuálne poskytuje túto on-line službu prostredníctvom webovej stránky www.shirtinator.hu aj pre desaťmiliónový trh Maďarskej republiky.

 

Chuť rozširovať sa dodal spoločnosti pozitívny vývoj na českom trhu, kde Shirtinator pôsobí od októbra 2009. „Vývoj na českom trhu potvrdil naše rozhodnutie o ďalšej expanzii. Rozšírenie našej on-line služby do krajín strednej a východnej Európy je v súčasnosti jeden z našich primárnych cieľov. V hľadáčiku už máme aj ďalšie krajiny,“ hovorí Peter Hegyi, marketingový manažér spoločnosti Shirtinator pre strednú a východnú Európu.

Predstavitelia spoločnosti si uvedomujú, že expanzia spoločnosti na okolité trhy si vyžaduje aj prispôsobenie ponuky sortimentu i služieb. Shirtinator pripravil sériu motívov, ktoré reflektujú miestny dopyt. „Maďarský trh je pre nás skutočnou výzvou. Prinášame však kvalitné produkty a výborný servis. Veríme, že pomôžeme prispieť k zvýšeniu úrovne kvality on-line služieb i v tejto krajine,“ dodáva P. Hegyi.

Shirtinator vznikol v roku 2006 ako inovatívny nápad mladých slovenských a nemeckých podnikateľov. Po vstupe nemeckých investorov sa spoločnosť prepracovala na pozíciu jedného z najväčších výrobcov tričiek na mieru v strednej a východnej Európe. Svoju pozíciu v tomto regióne neustále upevňuje. Shirtinator je jednotkou na slovenskom trhu v predaji a výrobe originálnych tričiek prostredníctvom internetu. V minulom roku dosiahol obrat Shirtinator AG 4,3 milióna eur.

Neprehliadnite: