Vertu predstavuje ďalšiu novinku - nový Constellation Quest

Andrea Fábryová  /  13. 11. 2010, 10:45

Výrobca luxusných telefónov Vertu predstavuje vo veľkom štýle zbrusu nový model Smarthphonu Constellation Quest.

Vertu, ako dcérska spoločnosť giganta medzi mobilnými výrobcami Nokia,  boduje s novým smartphonom. Nový Constellation Quest  vychádza z klasického modelu od Nokie. Tentoraz ako predloha poslúžil model Nokia E72.

Šikovný smartphone v tomto prípade zaručuje, že nejde len o ďalší mobilný tuning, ako sme boli doposiaľ zvyknutí. Vzhľad tu rozhodne nie je na prvom mieste. Počítať môžete s operačným systémom Symbian, ktorý je viac než klasický práve pre Nokie. Ďalšou pohodlnou súčasťou je QWERTY klávesnica.
Nokia sa ale na tomto modeli podpísala aj v iných ohľadoch. Telefón získal mnoho jej zručností. Samozrejmosťou je pripojenie k internetu a k vášmu osobnému emailu. Okrem emailu, Vertu poskytuje službu Vertu.me, čo je zabezpečovacia emailová služba, ktorá vám pomôže so zálohovaním kontaktov, úloh alebo kalendára.

Vertu však rozhodne nezabudol, že jeho filozofiou je kombinácia luxusu, technológie a dizajnu, ako uviedol šéf spoločnosti Perry Oosting. "Veľkú úlohu tu tiež zohráva originalita, pretože každý chceme mať niečo extra, niečo čo máme len my. Tento model od Vertu je skutočne originálny. U jeho výroby stojí vždy jeden človek, ktorý sa v konečnej časti výroby podpíše vo vnútri telefónu pod batériu."

Ďalšou slušnou vychytávkou tohto modelu je aplikácia Consierge. Jedná sa exkluzívne o službu od Vertu, ktorá vám pomôže v mnohých každodenných činnostiach. Môžete si vďaka nej rezervovať miesto v reštaurácii, divadle či na koncerte, alebo napríklad letenku privátnym lietadlom. Ďalej si môžete čokoľvek objednať, nechať si poradiť alebo odporučiť skvelé akcie. K dispozícii máte aktualizovaného radcu, ktorý vás nenechá v štichu v sto štyridsiatich mestách po celej Európe.

Keď si nebudete vedieť rady s nastavením vlastného telefónu, je tu ďalšia pohodlná služba. Remote Assist vám vždy poskytne tie najkvalitnejšie užívateľské rady. Pomocou nej môžete telefón lepšie nastaviť alebo vyriešiť akýkoľvek problém. Ak nezvládnete nastavenia sami, špecializovaný technik sa pripojí na diaľku k vášmu telefónu a všetko vyrieši za vás.


Model Constellation Quest môžete vyberať z veľkej palety kombinácií vzhľadov a cenových relácií. Najlacnejšia verzia z ocele a kože vás vyjde na 4481 eur. O stupeň lepšiu verziu za 5311 eur môžete kombinovať s ružovou kožou a zafírovými tlačidlami. A niečo pre náročnejších, môžete si zaobstarať aj top tejto série zo žltého 18-karátového zlata v kombinácii s čiernou kožou. Za tento model zaplatíte skoro 16300 eur.

V špecializovaných butikoch Vertu sa tento model bude samozrejme ponúkať aj predávať.

Zdroj: Vertu.com

Neprehliadnite: