Tipujte cenu elektriny a vyhrajte iPad

Tlačový servis  /  30. 09. 2010, 00:00

Bežná otázka obchodníkov s elektrinou ale aj odbornej verejnosti znie: „Aká bude cena elektriny?“. Obzvlášť kľúčová je v týchto mesiacoch. Bude sa o nej diskutovať aj na 5. ročníku odbornej energetickej konferencie ENERGOFÓRUM® 2010, ktorú organizuje spoločnosť sféra, a.s. Kto má chuť prejaviť svoju odbornosť a tipovať cenu elektriny, môže sa zapojiť do súťaže o zaujímavú cenu na portáli www.energoforum.sk.

Jesenné obdobie je kľúčové z pohľadu cenotvorby energetických komodít a špeciálne to platí pre ceny elektriny na budúci rok. Ako odborníci, tak i laická verejnosť by mali byť o týchto cenách čo najviac informovaní. Spoločnosť sféra, a.s. im chce byť nápomocná aj prostredníctvom odborného portálu energoforum.sk.

 

Chcete vyhrať nový iPad? Tipujte cenu elektriny.

 

Na odbornom energetickom portáli energoforum.sk prebieha súťaž v tipovaní ceny elektriny pre obchodný deň 14.10.2010, vygenerovanej na krátkodobom spoločnom česko-slovenskom trhu s elektrinou pre produkt BASE. Víťazom sa stane ten tipujúci, ktorého odhad bude najpresnejší. V prípade rozpojenia denných trhov v danom obchodnom dni sa bude uvažovať o cene vygenerovanej na slovenskej strane. Tipovanie bude ukončené 11.10.2010. Aktuálne informácie o vývoji cien elektriny je možné sledovať denne na stránke isot.sk. Výsledky súťaže budú vyhlásené na odbornej energetickej konferencii ENERGOFÓRUM® 2010 v dňoch 14.-15.10.2010 vo Vyhniach.

 

Pre víťaza súťaže je pripravená hodnotná cena v podobe exkluzívnej novinky na slovenskom trhu - Apple iPad. Podrobnejšie informácie o súťaži môžete nájsť na portáli energoforum.sk.

Neprehliadnite: